Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej, na temat produktów oferowanych przez firmy S-Bridge Office Park Sp. z o.o. Sp. Komandytowa oraz S-Bridge Office Park Sp. z o.o.. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmy S-Bridge Office Park Sp. z o.o. Sp. Komandytowa oraz S-Bridge Office Park Sp. z o.o.. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych są firmy S-Bridge Office Park Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 608, 03-994 Warszawa oraz S-Bridge Office Park Sp. z o.o..

S-Bridge Office Park Sp. z o.o. Sp. Komandytowa oraz S-Bridge Office Park Sp. z o.o. przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)) oraz w celu marketingowym – w tym profilowania (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f tego samego rozporządzenia).